Сайти

ТІЛЬКИ Сучасні технології

Ми слідуємо всім трендам програмування, використовуємо топові мови, фреймворки і бібліотеки, основними з яких є Python / Django і Vue.js.

ОПТИМАЛЬНА МОДЕЛЬ СПІВРОБІТНИЦТВА

Робота за фіксованою вартістю для невеликого веб-ресурсу із заздалегідь узгодженним обсягом робіт або гнучка погодинна оплата для складних проектів з перспективою розширення функціоналу.


КОМАНДА “ПІД КЛЮЧ” ВЖЕ СЬОГОДНІ

Маючи значний штат в офісі, ми маємо можливість швидко сформувати команду фахівців необхідної кваліфікації під потреби саме Вашого ресурсу.


ЮРИДИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ І ГАРАНТІЇ Надання офіційної документації згідно законодавства, вибір зручних умов, форми і порядку оплати виконаних робіт.


ПРОЗОРИЙ ПРОЦЕС

Надаємо можливості і інструменти контролю всього процесу: звіти по етапах / тижнях, щоденні мітинги і зворотний.

ВАРТІСТЬ РОБІТ

Погодинні рейти українських розробників, на відміну від зарубіжних, значно нижче. Ви не платите за менеджмент і організацію робочого місця, ліцензії на засоби розробки і супутні сервіси.

РОЗРОБКА САЙТІВ ПІД КЛЮЧ
З’ясовуємо ПОТРЕБИ

Потреба – це мета, яку бізнес планує досягти за допомогою сайту. Мета дозволить виявити необхідні функції на сайті і оцінити результат роботи. Вибір шляху до мети дозволить виключити з перших кроків (ітеграції) надлишковий функціонал, що знизить вартість роботи і скоротить час на розробку сайту.


СТВОРЮЄМО УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Пошук стилістики сайту починається з обговорення ідей вашого проекту. Не всі ідеї можуть бути застосовні для вашої аудиторії, і не всяка ідея реалізовується в рамках заданого бюджету і в розумний час. Ми прагнемо з вашою участю знайти найкращі рішення в області дизайну для головної сторінки і всіх внутрішніх.

Верстаємо і зв’язуємо з CMS

Якість верстки перевіряємо у всіх популярних браузерах і їх старих версіях. Збираємо сайт на перевіреної cms. Ми завжди самі робимо первинне наповнення сайту, щоб задати стиль, а заодно і перевірити наші рішення, коли сайт заповнений інформацією.


ПІДТРИМКА ПІСЛЯ ЗАПУСКУ САЙТУ

Ми будемо дуже раді, якщо Ви укладете з нами договір на підтримку сайту. В рамках підтримки ми можемо робити прості речі – від розміщення тексту на сайті до просування Вашого сайту в пошукових машинах і соціальних мережах.